گلباران بارسا در اولین ال‌کلاسیکوی تاریخ فوتبال زنان

اولین ال کلاسیکوی تاریخ فوتبال زنان با برتری قاطعانه بارسلونا به اتمام رسید.

بارسلونا قهرمان بلامنازع فوتبال زنان اسپانیا توانست پیروز اولین ال کلاسیکوی فوتبال زنان باشد. رئال مادرید از امسال و برای اولین بار در بخش فوتبال زنان شروع به فعالیت کرده است.

سال گذشته باشگاه مادریدی با خرید امتیاز باشگاه سی دی تاکُن پای به فوتبال زنان گذاشت ولی نام تیم همچنان سی دی تاکُن باقی ماند ولی از امسال رئال مادرید رسما با نام خود در لیگ فوتبال زنان اسپانیا حضور دارد.

در اولین هفته از فصل ۲۱-۲۰۲۰ بارسا و رئال باید به مصاف هم می رفتند. دیداری که در زمین شماره ۱۱ کمپ والدبباس رئال برگزار شد و با پیروزی پرگل آبی اناری ها به اتمام رسید.

دقیقه ۱۸ بازی پاتری گوئیخارو شوتی روانه دروازه رئال کرد که توپ پس از برخورد به پای مدافع، تغییر جهت داد و به درون دروازه غلتید.

۱۱ دقیقه بعد رئال توسط کوزوواره اصلانی به گل رسید ولی داور بازی به دلیل خطای بازیکن رئال قبل از به ثمر رسیدن گل، آن را مردود اعلام کرد. نیمه اول با برتری ۰-۱ بارسا به اتمام رسید.

بارسا دقیقه ۵۵ به دومین گل خود دست یافت. حرکت خوب هانسن از سمت راست و ضربه او پس از برخورد به پای دروازه بان و مدافع رئال به اشتباه درون دروازه رفت تا بارسا ۰-۲ پیش بیفتد.

دقیقه ۶۶ بارسلونا به سومین گل خود توسط مارتنس دست یافت. او روی پاس هانسن و با ضربه ای دقیق توانست گل سوم تیمش را به ثمر برساند.

دقیقه ۷۵ نوبت به الیکسا رسید تا بازهم روی حرکت مثبت هانسن گل چهارم بارسلونا با وارد دروازه رئال کند.

در نهایت این بازی با برتری ۴ گله بارسا به اتمام رسید تا برنده نخستین ال کلاسیکوی فوتبال زنان لقب بگیرد.

قبلی «
بعدی »

طراح گرافیک ، تدوینگر و عضو تحریریه فوتبال پلاس
  • instagram
  • telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.