پیش بازی سپاهان _ استقلال | تداوم شکست ناپذیری غول آبی یا پایان نتایج تلخ طوفان زرد

  • توسط نیما اکرمی
  • ۲ ماه قبل
  • ۴۶۰ بازدید
  • ۱ دیدگاه

دیدار های دو تیم سپاهان و استقلال از اولین تقابل مقابل یکدیگر که با نتیجه ۴_۰ به سود تاج ( استقلال ) به پایان رسید تا همین دیدار نه روز پیش که سپاهان مغلوب قدرت آبی ها شد ، پر بوده است از هیجان . اما ابن بار جدال آن ها هیجان دو چندان گرفته است . بعد از صعود تیم های پرسپولیس ، تراکتور و نفت مسجد سلیمان به مرحله ی نیمه نهایی جام حذفی دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۰  تکلیف آخرین تیم صعود کننده مشخص می شود . ورزشگاه آزادی میزبان این دیدار حساس و پر هیجان می باشد ، ورزشگاهی که نبود هواداران بی شک باعث می شود از جذابیت های بازی کاسته شود و امتیاز میزبانی برای آبی پوشان پایتخت هیچ معنایی ندارد در ضمن سوت آغاز بازی توسط موعود بنیادی فر به صدا در خواهد آمد.

۱. سپاهان در مرحله یک شانزدهم نهایی و یک هشتم نهایی به ترتیب خیبر خرم آباد و پیکان را با نتایج ۳_۰ و ۲_۱ مغلوب کرد و استقلال در مراحل یک شانزدهم نهایی و یک هشتم نهایی به ترتیب گل ریحان البرز و فجر سپاسی را با نتایج ۳_۱ و ۳_۰ مغلوب کرد .

۲. هفته ی گذشته سپاهان در لیگ برتر با نتیجه ۱_۰ مغلوب نساجی شد و هفته ی گذشته استقلال با نتیجه ۲_۲ به تساوی با شهر خودرو رسید .

۳. سپاهان در پنج بازی اخیر خود به ۱ پیروزی ، ۳ تساوی و ۱ شکست رسیده است و استقلال در پنج بازی اخیر خود به ۳ پیروزی و ۲ تساوی رسیده است .

۴. از بازیکنان کلیدی این فصل سپاهان می توان به جورج گولسیانی ، محمد محبی ، انید نورافکن و کیروش استنلی اشاره کرد و از بازیکنان کلیدی این فصل استقلال می توان به شیخ دیاباته ، مهدی قایدی ، عارف غلامی و پدیا غفوری اشاره کرد .

۵. محمد ایران پوریان به دلیل مصدومیت و مرتضی منصوری به دلیل محرومیت سپاهان را همراهی نمی کنند و فرشید اسماعیلی ، شیخ دیاباته و ارسلان مطهری به دلیل مصدومیت استقلال را همراهی نمی کنند .

۶. در پنج بازی اخیر که بین دو تیم برگزار شده است حاصل آن ۱ پیروزی به سود سپاهان ، ۱ مساوی ، ۳ پیروزی به سود استقلال بوده است همچنین ۳ دیدار از این ۵ دیدار با نتیجه ۱_۰ به پایان رسیده است .

۷. سپاهان و استقلال تا به حال ۷۵ بار به مصاف یکدیگر رفته اند که سهم پیروزی های سپاهان ۲۷ بازی ، مساوی ۲۰ بازی و سهم پیروزی های استقلال ۲۸ بازی بوده است .

۸. پیشبینی کاربران سوفا اسکور ۱۹ درصد برد سپاهان ، ۱۰ درصد مساوی و ۷۹ درصد برد استقلال می باشد .

قبلی «
بعدی »

نویسنده ورزشی در اسپورتتو و فوتبال پلاس و پایگاه خبری ورزش بانوان (خبرگزاری درنا|IWSPORTS) /روزنامه نگار و خبرنگار نشریه قهرمانان / محصل رشته ی ریاضی و فیزیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.