جدیدترین مطالب

پیش بازی استقلال _ الشرطه | جدال مرگ و زندگی

یک شنبه ۳۰ شهریور استقلال و الشرطه ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران در ورزشگاه خلیفه دوحه از سری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مقابل یکدیگر صف آرایی می کنند . لیگ قهرمانان آسیا پس از به تعویق افتادن به دلیل شیوع کرونا پس از گذشت ۷ ماه به طور متمرکز در قطر برگزار می شود . گروه الف رقابت ها با حضور تیم های استقلال ایران ، الاهلی عربستان و الشرطه عراق پیگیری می شود و دلیل آنکه سه تیم در گروه حضور دارند انصراف الوحده امارات می باشد . با انصراف الوحده تمامی امتیازات و نتایج این تیم پاک شد و در حال حاضر نتیجه ی گروه بدین شکل می باشد که الاهلی با ۶ امتیاز در صدر جدول قرار دارد ، همچنین الشرطه با ۴ امتیاز و استقلال با ۱ امتیاز ( یک بازی کمتر ) در رتبه های دوم و سوم قرار دارند . استقلال اولین بازی خود را در دور برگشت مرحله ی مقدماتی انجام می دهد و اگر موفق به شکست دادن الشرطه شود صعود خود را به دور بعد تا حدودی قطعی می کند اما اگر به نتیجه ی دیگری برسد شانس حضورش در مرحله ی حذفی رقابت ها کمرنگ به چشم می آید به خصوص اگر بازی را به تیم عراقی واگذار کند حضور در جمع ۸ تیم برتر منطقه ی غرب آسیا برای غول آسیا تبدیل به امری محال می شود .

۱. استقلال در آخرین دیداری که پیش از این بازی انجام داده است با نتیجه ی ۳_۲ مغلوب تراکتور شد تا در آن روز جام حذفی را به حریف واگذار کند و فرهاد مجیدی را از دست دهد و الشرطه در آخرین دیداری که پیش از این بازی انجام داده است ۲_۱ مقابل الاهلی عربستان به برتری رسید تا به اولین برد خود در تاریخ لیگ قهرمان آسیا دست پیدا کند و به دنبال شگفتی در این رقابت ها باشد .

۲. استقلال در پنج بازی اخیر خود موفق به کسب ۲ پیروزی ، ۲ تساوی و ۱ شکست شده است و الشرطه در پنج بازی اخیر خود موفق به کسب ۲ پیروزی ، ۲ تساوی و ۱ شکست شده است .

۳. استقلال و الشرطه تا به حال در سه دیدار به مصاف همدیگر رفته اند که حاصل آن ۲ پیروزی برای نماینده عراقی بوده است و در آخرین دیدار دو تیم نتیجه ی تساوی ۱_۱ با گل های حسام جابر (گل به خودی ) برای استقلال و علی فائز اطیه برای الشرطه رخ داده است .

۴. از بازیکنان تأثیر گذار و خطرناک تیم استقلال میتوان به وریا غفوری ، ارسلان مطهری ، شیخ دیاباته و مهدی قائدی اشاره کرد و از بازیکنان تأثیر گذار و خطرناک الشرطه میتوان به علی فائز اطیه ، علی یوسف هاشم ، سعد ناطق و علی التمیمی اشاره کرد .

۵. پیش بینی کاربران فوت ماب ۸۳ درصد برد استقلال ، ۱۱ درصد برد الشرطه و ۶ درصد مساوی می باشد .

قبلی «
بعدی »

نویسنده ورزشی در اسپورتتو و فوتبال پلاس و پایگاه خبری ورزش بانوان (خبرگزاری درنا|IWSPORTS) /روزنامه نگار و خبرنگار نشریه قهرمانان / محصل رشته ی ریاضی و فیزیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.