وست فالن پسا هالند خطرناک نیست!

تیم فوتبال دورتموند از ساعت ۱٨ امروز شنبه ٢٢ آذر ٩٩ به مصاف اشتوتگارت رفت. که درپایان این دیدار با حساب ۵بر۱ به سود اشتوتگارت به پایان رسید.

دورتموند بدون هالند نیش ندارد!

اگر نتایج تیم فوتبال دورتموند پس از مصدومیت هالند،ستاره ٢۰ ساله و نروژی دورتموند را مرور کنیم. بدون شک به نتایج در خور شان و شخصیت دورتموند نخواهیم رسید . می توان اسم دورتموند در این فصل را تیم تک ستاره ای گذاشت. تیم فاوره در این فصل حول محور هالند چیده شد است و این تاکتیک به این معنی است هر زمانی که هالند ماشین گلزنی نروژی حالش خوب و دماغش چاق باشد. بدون شک دورتموند هم روز های خوب خودش را سپری می کند اما هر زمانی که هالند مصدوم و یا محروم باشد .حال دورتموند هم خوب نخواهد بود. و این موضوع برای تیمی که می خواهد با بایرن مونیخ رقابت کند اتفاق خیلی بدی است.

جایگاه فاوره با این باخت به خطر خواهد افتاد

بدون شک با شکست امروز تیم دورتموند برابر اشتوتگارت جایگاه لوسین فاوره،سرمربی سویسی این روز های وست فالن به خطر افتاد چرا که مدیران باشگاه تحت هر شرایطی از مربی خود نتایج مطلوب می خواهند. بدون شک مصدومیت هالند دلیل مناسبی برای توجیه نتایج نسبتا متوسط این روز های فاوره برای مدیران دورتموند نخواهد بود و شاید در روزهای آتی شاهد تغییر سرمربی دورتموند باشیم . البته باید دید طی چند روز آینده چه اتفاقاتی حول نیمکت دورتموند خواهد افتاد. باتوجه به نکاتی که در گزارش نوشتم می توان به راحتی گفت:تیم دورتموند بدون هالند مانند ماشین بدون بنزین است که نه تنها گل های متعدد دریافت می کند بلکه توان راه رفتن هم ندارد!

قبلی «
بعدی »

خبرنگار دانش آموز خبرگزاری پانا که در حوزه ورزش می نویسد و عضو تحریریه فوتبال پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.