جدیدترین مطالب

وزیر پرسپولیسی یا استقلالی؟|حکایت بی احترامی مجریان رسانه ‌ملی به سرخابی ها

  • توسط امیر توسلی
  • ۱۴ روز قبل
  • ۵۱۰ بازدید
  • ۱ دیدگاه

همه ما از قدرت فضای مجازی باخبر هستیم و این را هم می‌دانیم که کوچکترین خطا میتواند بزرگترین بازتاب و شاید تنبیه را برای ما به همراه داشته باشد.

در روزهای وزیر پرسپولیسی و وزیر استقلالی و در ایامی که فضای مجازی پرشده است از کری های سرخابی آن هم توسط بازیکنانی که سابقه حضور در جام‌جهانی را دارند، عبدالرضا امیر احمدی مجری معزول شبکه اول سیما بازار این فضا را یک تنه قبضه کرده است. جملاتی که این مجری تلوزیون گفت دیگر این روزها تعجب برانگیز نیست اما بررسی مجری‌ها و برنامه‌های جنجالی چند سال اخیر هم خالی از لطف نخواهد بود.


علی ضیا مجری جوان و شایسته رسانه ملی جزو افرادی بود که شوخی‌اش با پرویز مظلومی بسیار سروصدا کرد، اما بعدها با عذرخواهی او از سرمربی آبیها قائله ختم بخیر شد.


حسین کلهر دیگر مجری صدا و سیما بود که پا را فراتر گذاشت و به سراغ نشان باشگاه استقلال رفت و آن را به سخره گرفت فلذا با واکنش شدیدتری مواجه شود. گرچه کلهر از هواداران دلجوی کرد اما سامان گوران یکی کمدین های استقلالی برجسته ایران جواب توهین را با توهین داد که این بار خشم هواداران پرسپولیس برافروخته شد.

البته وریا غفوری به نیابت از هواداران استقلال دستور به تحریم و حتی خاموش کردن تلوزیونها داد.
این بار نوبت به آریا عظیمی نژاد رسید تا نام استراماچونی را دستمایه طنز قرار دهد اما احسان علیخانی با هوش بالای خودش قضیه را فیصله داد.
علی مرادی مجری جوان استقلالی اینستاگرام را دستمایه تمسخر قهرمانی های پرسپولیس قرار داد با این تفاوت که او این‌بار برای کار خود عذرخواهی هم نکرد تا تنور چالش او کماکان گرم باشد.


محمدرضا احمدی و شبهای فوتبالی هم به نوبه خود باعث ایجاد تنش شدند اما خوشبختانه خیلی زود داستان آنها سرانجام نیک پیدا کرد.
شاید برای شما هم سوال باشد که چرا اشخاصی مانند علی پروین، مرحوم همایون بهزادی، شادروان ناصر حجازی و زنده یاد منصور پورحیدری همواره مورد احترام طرفداران تیم مقابل بوده‌اند؟
اما پاسخ این سوال فقط احترام است، اشخاص مذکور هرگز از تیم رقیب به جز نیکی یاد نکردند تا نام نیکشان جاودان بماند.

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. پینگ بک: وزیر پرسپولیسی یا استقلالی؟|حکایت بی احترامی مجریان رسانه ‌ملی به سرخابی ها - مجله خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.