هوینس: اگر نویر فیکس نباشد، دیگر به تیم ملی آلمان بازیکن نمی‌دهیم

رئیس باشگاه بایرن مونیخ تهدید کرد در صورتی که یواخیم لو اقدام به نیمکت‌نشینی مانوئل نویر کند، اقدامی جدی خواهد کرد.

اولی هوینس در گفت‌وگو با نشریه آلمانی «بیلد» در واکنش به اختلافی که بین مارک‌‌آندره تِراِشتگن و مانوئل نویر بابت قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال آلمان در پست دروازه‌بانی به وجود آمده، در حمایت از مانوئل نویر و با لحنی تهدیدآمیز گفت: ما هرگز نمی‌پذیریم که تغییری در پست دروازه‌بانی تیم ملی آلمان به وجود بیاید. اگر چنین اتفاقی بیفتد ما دیگر به تیم ملی بازیکن نخواهیم داد.

تِراِشتگن اخیراً پس از اینکه در دو بازی تیم ملی فوتبال آلمان مقابل تیم‌های هلند و ایرلند شمالی در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ توسط یواخیم لو مورد استفاده قرار نگرفت و دوباره پشت مانوئل نویر ۳۳ ساله ماند، لب به اعتراض گشود و از نیمکت‌نشینی‌ ادامه‌دار خود در تیم ملی آلمان ابراز ناراضایتی کرد. دروازه‌بان ۲۷ ساله بارسلونا در حالی اعتراض خود به این موضوع را علنی کرد که در سال‌های اخیر در بیشتر موارد و در زمانی که نویر مصدوم نبوده، جایی در ترکیب اصلی مانشافت نداشته است.

مانوئل نویر اما تراشتگن را متهم به این کرد که نباید ناامیدی خود را علنی می‌کرد و تأکید کرد اظهارات وی به نوعی بی‌احترامی به دیگر دروازه‌بانان تیم ملی آلمان یعنی برند لنو و کوین تراپ است که آنها هم برای بازی برای تیم ملی آلمان می‌جنگند.

تراشتگن در ادامه پیش از بازی تیم‌های بارسلونا و دورتموند در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در واکنش به اظهارات اخیر نویر گفته بود: شما نمی‌توانید بگویید ما رقابتی برای پست دروازه‌بانی داریم و سپس انتظار داشته باشید که بازیکنان بابت بازی نکردن خوشحال باشند. فوتبال یعنی خوشحالی، اما ناراحتی و ناامیدی هم دارد. نیازی نیست نویر در مورد حس شخصی من نظر بدهد و اظهارت مرا ارزیابی کند. این نظر شخصی من است. اگر به چند سال قبل نگاه کنید، می‌بینید که من همیشه رفتاری درست در تیم ملی آلمان داشته‌ام و چیزهایی که نویر و دیگران گفته‌اند، ناعادلانه است. اظهارات مانوئل نامناسب بود.

قبلی «
بعدی »

نویسنده فوتبال پلاس طراح گرافیکی
  • instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.