جدیدترین مطالب

هفت بازیکن کلیدی برای جایگزینی توماس پارتی در نظر آرتتا

حتما در اخبار خبرهای انتقال توماس پارتی به آرسنال را شنیده اید اما در پایان این انتقال هم تقریبا منتقی است و اتلتیکو قصد فروش پارتی را ندارد در این لیست به هفت بازیکن جایگزین توماس پارتی در خط هافبک آرسنال می پردازیم.

اختصاصی فوتبال پلاس؛توماس پارتی بازیکن غنای و ۲۶ ساله اتلتیکو در رادار آرسنال و آرتتا بود و حتی مذاکرات نهای برای جذب پارتی در حال انجام بود اما پارتی حالا قصد دارد در اتلتیکو باقی بماند عدم حضور آرسنال به لیگ قهرمانان اروپا شاید تاثیر زیادی در این موضوع داشت اما به هر حال تیم آرتتا باید از همین الان به دنبال جایگزین برای پارتی باشد با توجه به فروش احتمالی گوندوزی خط هافبک آرسنال نیاز شدید به بازیکن دارد.

ما در این لیست به هفت بازیکن اشاره کردیم که در صورت عدم خرید پارتی می توانند گزینه های مناسبی برای جایگزینی پارتی و تقویت خط  هافبک آرسنال باشند با ما همراه باشید.

منبع:وبسایت ۹۰ min


۷) Ismael Bennacer

 

اسماعیل بنزر یکی از بهترین بازیکنان میلان در این چند فصل اخیر بود و حالا به یکی از بازیکنان پر مشتری در بازار تبدیل شده البته میلان سخت در نگه داشتن بنزر تلاش می کند ، اسماعیل بنزر دقیقا بعد از قهرمانی با آفریقا دوباره ه ایتالیا برگشت و نمایش های فوق العاده اش در سری آ همیشه مورد تقدیر بود.

بنزر با حضور در خط میانه ، قدرتمند و در عین حال با دقت در میانه میدان و در پست هافبک دفاعی میتواند بازی کند ، توانایی متوقف کردن حملات مخالف را دارد و به طور معناداری در حملات تیم خود تاثیرگذار است. این ستاره الجزایر بیشترین قطع توپ را در سری آ در طول رقابت های این فصل با ۳۱۲ قطع توپ به پایان رساند ، او یک بازیکن کاملا حرفه ای می باشد بانزر تقریبا در تمامی نقاط زمین عملکرد عالی از خود نشانم می دهد تخریب پذیری بالای او در خط میانی زمین موجب عملکرد دفاعی بهتر میلان در این فصل شد ، بننازر هافبک قابل انعطافی است و در چندین پست میتواند بازی کند از همه مهمتر او می تواند  برای آرتتا در هر سیستمی بازی کند ، او یک بازیکن فوق العاده برای هر تیمی می تواند باشد .

برای طرفداران آرسنال البته نام او آشنا هست شاید یادتان رفته باشد اما او بخشی از تیم آرسنال تا سال ۲۰۱۷ بود و بازی در جام اتخادیه را هم تجربه کرده است.

قیمت مورد نظر:۴۰ میلیون یورو

۶) Wilfred Ndidi

جایگاه لستر در این فصل بالاتر از آرسنال است به نظر شما این اتفاق چرا باید بیافتد؟

ارتقا تیم در تمامی فصل مهم نرین نکته برای هر تیم است لستر با هدایت راجرز خیلی خوب توانست تیم ارتقا پیدا کند آنها هم اکنون خطر خارج شدن از لیگ قهرمانان قبل از پایان فصل  را دارد اما به هر حال در کل فصل لستر توانست به خوبی ریکاوری بازیکنان را انجام دهد.

بسیاری از مشکلات برندان راجرز با مصدومیت  که ویلفرد از کمر در  ژانویه متحمل شد ، آغاز شد. نبود او در  ساختار دفاعی لستر مشکل ایجاد کرد، اندیدی هم میتواند در حمله بازیکن تاثیرگذاری باشد و هم در کارهای دفاعی به تیم کمک کند .

شاید خنده دار باشد اما زوج شدن موستفی و نادی می تواند کمی ساختار دفاعی آرسنال را بهتر کند اما قیمت ویلفرد نادی در ترانسفرمارکت گران است خیلی بیشتر از گران و خریدش را تقریبا میتوان بعید دانست.

قیمت :۷۰ میلیون پوند

۵) Allan

آلن بازیکن ۲۹ ساله ناپولی یکی از دیگر از گزینه های مورد نظر ما برای خط هافبک آرسنال است بازی های اخیر آلن در ناپولی بسیار مورد توجه منتقدین سری آ قرار گرفته و همین امر موجب قرار گرفتن او در لیست خروجی گتسو دارد .

آلن از تابستان قبل و با کارلو آنچلوتی ارتباط عمیقی داشت و در اکثر بازی های ناپولی تاثیر زیادی داشت اما با هدایت گتسو آلن زیاد نتوانست خودش اثبات کند و حتی خروج او از باشگاه در بین هوادران ناپولی در میان است .

آلن هم اکون آمادگی ترانسفر شدن به باشگاه های دیگر را دارد و ایجنت این بازیکن اسم چند باشگاه در روزنامه های ایتالیا آورد اما همه چیز هنوز مشخص نیست.

مشخص نیست برای این اتفاق البته سیاست ناپولی هنوز نامعلوم است ،آرسنال در شرایط فعلی بیشتر به یک هافبک مرکزی احتیاج دارد و خرید آلن که بیشتر به عنوان هافبک دفاعی می تواند بازی کد  شاید منطقی نباشد اما به هر حال این شانس برای آرسنال وجود دارد تا با خرید آلن کمی ساختار دفاعی را محکم کند.

قیمت مورد نظر:۳۰ میلیون پوند

۴) Geoffrey Kondogbia

این یک فصل بسیار ضعیف برای والنسیا بوده است ، و یکی از باشگاه های اسپانیایی است که مصمم به انقلابی در ترکیب دفاعی خود است و یکی ازاین بازیکنان احتمالا جفری کوندوگبیا خواهد بودخودش را پیدا کند. گوندوگبیا  که در تابستان قبل هدف سران آرسنال برای خرید در بازار نقل و انتقالات بود اکنون در والنسیا توانسته باز خودش را پیدا کند.

عملکرد ناموفق در اینتر حالا دوباره توانسته دوباره سطح خودش را بالا ببرد اما مهم ترین جایگاه والنسیا در جدول لالیگا است .

قیمت مورد نظر:۳۲ میلیون پوند

۳) Kalvin Phillips

کوین فیلیپس بازیکن ۲۴ ساله اهل اسکاتلند که هم اکنون در باشگاه لیدز بازی می کند یکی از بهترین گزینه های موجود برای تقویت خط هافبک آرسنال هست ، فیلیپس سطح فنی بالای دارد قدرت کنترل توپ بالا و همچنین تکل های سریع از مهم ترین ویژگی این بازیکن است بدون تردید از فیلیپس می توان یکی از بهترین بازیکنان این فصل چمپوینزشیب اشاره  کرد ، لیدر پس از ۱۶ سال دوری از لیگ برتر حالا در نزدیکی بازگشت به لیگ برتر قرار دارد .

فیلیپس یک بازیکن پا به توپ خیلی عالی است تمام چیزی ک آزتتا برای هافبک خود میب خواهد در فیلیپس وجود دارد یک بازیکن جوان که اهل انگلیس و پر تلاش هم هست بعید میدانم گزینه ای بهتری در بازار فعلی فوتبال پیدا شود

قیمت مورد نظر:۳۵ میلیون پوند

۲) Arturo Vidal

در بازار گزینه های زیادی برای آرسنال ممکن است وجود داشته باشد اما آرتتا تعداد زیادی از جوانان با استعداد را در اختیار دارد  و ممکن است او از امضای بازیکنان جدید خودداری کند، در واقع اگر فلسفه آرتتا رشد بازیکنان جوان و استفاده از آنها در بازار باشد در این صورت خرید ها ممکن است با احتیاط انجام شود چیزی که در باشگاه مدت ها توسط ونگر انجام میشود.

پس با این شرایط یک بازیکن باتجربه که البته بودجه باشگاه را هم زیاد خرج نکند گزینه مناسبی برای سران آرسنال است شاید گزینه ای که در اینجا آوردیم تعجب کنید اما حقیقت ویدال یکی از این گزینه هاست ، ویدال که اکنون ۳۳ سال دارد قصد خروج از آبی اناری ها را دارد حتی تا چند ماه پیش خبر انتقال او به اینتر شنیده میشود ، حقوق دریافتی که ویدال دریافت میکند پایین نیست  اما جدا از سن او در همین الان هم یکی از بهترین هافبک دفاعی محسوب میشود و آرتتا می تواند از ویدال به عنوان هافبک نگه دارنده یا هافبک باکس استفاده کند.

قیمت مورد نظر: ۱۵ میلیون یورو

۱) Adrien Rabiot

آدریان رابیوت بازیکن ۲۵ ساله یوونتوس دیگر گزینه ما برای تقویت خط هافبک توپچی های لندنی است رابیوت شاید در تورین وضعیت خوبی نداشته باشد اما بازی او در این چند ساله تحت تاثیر بوده است رابیوت یک هافبک مرکزی است که که می تواند تاثیر زیادی در کنترل خط دفاعی داشته باشد اما سوال مهم آیا رابیوت برای آرسنال می تواند مفید باشد؟

حقیقت اینکه رابیوت هنوز نتوانسته خود را با فوتبال ایتالیا هماهنگ کند و همین الان انتقادات زیادی از او میشود اگر آرسنال بخواهد شانس خود را برای خرید او امتحان کند باید شاید مذاکرات سختی با رابیوت انجام دهند زیرا هنوز چیزی در مورد خروج رابیوت از یوونتوس نشنیده ایم اما به هرحال رابیوت به عنوان یک هافبک باکس می تواند مهره کلیدی برای تیم آرتتا تبدیل شود.

قیمت مورد نظر:۳۰ میلیون یورو

 

قبلی «
بعدی »

محمدرضا هلالی متولد 19 دی 1379 ? آبادان ? دانشجوی مهندسی الکترونیک و مترجم تحریریه فوتبال پلاس عاشق و دیوانه آرسنال و البته عاشق هلند از زمان دنیس برکمپ و فن نیستلروی و اون نسل بی نظیر ?
  • twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.