جدیدترین مطالب

نکونام: روی مسائل فنی تیمم تمرکز دارم و دنبال فضای مجازی و فالوور نیستم/ هیچ وقت فیک نبودم و همیشه خودم بودم/ محبوبیت استراماچونی واقعی بود

سرمربی فولاد در مورد شرایط تیمش و برتری مقابل استقلال صحبت کرد.

جواد نکونام در گفتگو با برنامه شب‌های فوتبالی در مورد شرایط تیمش و همچنین در واکنشی کنایه‌آمیز به ادعاهای اخیر فرهاد مجیدی اظهار داشت: من روی مسائل فنی تیمم تمرکز دارم و به دنبال فضای مجازی و جذب فالوور و این مسائل نیستم. من خودم را از بزرگان استقلال نمی‌دانم ولی هوادار این تیم هستم و همیشه برایش آرزوی موفقیت دارم ولی ابایی ندارم که بگویم برای پیروزی تیمم تلاش میکنم و چه زمانی که نساجی بودم چه الان که در فولاد هستم هدفم پیروزی تیمم است. هیچ وقت فیک نبودم و همیشه خودم بودم.

وی افزود: همه بازیکنان ما در این مدت تحت کنترل مان بودند.ما مثل استقلال دو تا رباط صلیبی پاره نکردیم.  اگر  خواستید آماربآمار بازی را به شما می دهم. ما زحمت کشیدیم که بازیکن ما توانست در زمین بازی کند و دنبال امدادهای غیبی نبودیم.

سرمربی فولاد در ادامه گفت: موفقیت و مربیگری نیاز به وقت گذاشتن و زحمت کشیدن دارد. استراماچونی وقتی آمد کسی فکرش را نمی کرد که ایشان محبوب شود.این زحماتی است که کشیده است.  در فضای مجازی دنبال محبوبیت نبود و در زمین مربیگری کرد. مربیگری مثل بازیکنی نیست. در بازیکنی می شود همه چیز را خرید اما در مربیگری این طور نیست. هوداران ما فوتبال می فهمند و متوجه می شوند.

نکونام با اشاره به شرایط بازی تیمش گفت:  تمام بزرگان فوتبال، باز هم تاکید می کنم بزرگان فوتبال همه از فوتبال فولاد لذت بردند. تمام حرف های من برای زمانی است که ۱۱ به ۱۱ بودیم. آن هم مقابل تیم بزرگ استقلال.استقلال تیم با شخصیتی است و مخصوصا اینکه آقای استراماچونی سیستم مناسبی را پیاده کردند و هنوز هم با همان سیستم بازی می کنند.

قبلی «
بعدی »

طراح گرافیک ، تدوینگر و عضو تحریریه فوتبال پلاس
  • instagram
  • telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.