نقشه‌های شوم النصر علیه نماینده فوتبال ایران در آسیا

سعودی‌ها می‌دانند خودشان چه نفوذی در آسیا دارند؛ به همین دلیل خبرنگار عربستانی توئیت می‌کند، شیخ سلمان بحرینی برای مسئله شکایت النصر از باشگاه پرسپولیس، دستور ویژه صادر کرده است.

خبرورزشی/ آرتین زهرابی؛ در سال‌های گذشته به ویژه در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، تیم‌های عربی را متاسفانه بد عادت کردیم. آنها عادت کرده بودند تحت هر شرایطی تیم‌های ایرانی را شکست بدهند و فاتحه‌ای هم به مناسبت حذف ما قرائت کنند؛ غافل از اینکه قرار نبوده و نیست همیشه در بر یک پاشنه بچرخد.

بارها شده تیم‌های ایرانی مقابل همین تیم‌های عربی درخشیده‌اند اما النصر احتمالا توقع نداشت بعد از بلایی که AFC سر پرسپولیس آورد و عیسی آل‌کثیر را ناجوانمردانه محروم کرد، از صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا محروم شود.

سعودی‌ها می‌دانند خودشان چه نفوذی در آسیا دارند؛ به همین دلیل خبرنگار عربستانی توئیت می‌کند، شیخ سلمان بحرینی برای مسئله شکایت النصر از باشگاه پرسپولیس، دستور ویژه صادر کرده است. با این همه به نظر می‌رسد قرارداد همه بازیکنان پرسپولیس، در تاریخ معین و بر اساس آنچه در قوانین آمده منعقد شده و خطری این باشگاه را تهدید نمی‌کند.

النصر در زمین نتوانست یک تیم ایرانی را شکست بدهد؛ طبیعی است حالا تمام زورش را می‌زند که در بازی‌های بیرون زمین و پشت پرده، از همه امکاناتش برای نتیجه گرفتن استفاده کند. غافل از اینکه بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا در دوحه را خیلی‌ها دیدند؛ از هر نظر که فکرش را کنید، پرسپولیس تیم بهتر و شایسته‌تری بود و صعودش به فینال آسیا، جای هیچ گونه بحث و جدل نداشت.

النصر، السد و حتی پاختاکور هم تیم‌های خوبی بودند که فقط بد دوره‌ای به پست پرسپولیس خوردند. این تیم در آماده‌ترین شرایط بدنی و روانی در دوحه بازی کرد و امروز نماینده ایران در هجمه شکایت‌های طراحی شده علیه خودش تنهاست. آنها دو وکیل زبده خارجی برای پیگیری این پرونده استخدام کرده‌اند و این نکته نشان می‌دهد که بیکار نمی‌نشینند.

ما هم یک مدیر با اتوریته خاص نداریم که کار خاصی از دستش بربیاید و در کنفدراسیون فوتبال آسیا لااقل حرفش خریدار داشته باشد. روزگاری بود که ناله می‌زدیم روی علی دایی‌ها یا چهره‌هایی که به مدیریت کلان علاقه دارند باید سرمایه‌گذاری کنیم تا کرسی‌های AFC خالی از نیروهای ایرانی باقی نماند.

امروز اگر پرونده‌ای که النصری‌ها برای فوتبال ایران باز کرده‌اند به هر دلیل با چشمک کنفدراسیون فوتبال آسیا مواجه شود و به مراحل خطرناک برسد، چه کسی از حق باشگاه ایرانی دفاع خواهد کرد؟ شما بین این مدیران، دوست عزیزی را می‌شناسید که حرفش در AFC خریدار داشته باشد؟ آیا اصلا کسی آنها را تحویل می‌گیرد؟

قبلی «
بعدی »

طراح گرافیک ، تدوینگر و عضو تحریریه فوتبال پلاس
  • instagram
  • telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.