نبود رحمتی زخم بزرگی را به پیکر شهرخودرو وارد کرد

دوتیم شهرخودرو ایران و شباب الاهلی عربستان از ساعت:۱۹:۳۰ به وقت ایران در ورزشگاه الجنوب شهر الوکره قطر به مصاف یکدیگر رفتند. که درپایان تیم شباب الاهلی با نتیجه ۱ بر صفر پیروز میدان شد تا شهر خودرو سومین شکست متوالی خود را در اولین تجربه آسیایی اش متحمل شود.و مهدی رحمتی نخستین شکست خود را در اولین دیدار مربی گریی اش متحمل شود.

نبود سید مهدی رحمتی روی نیمکت شهرخودرو ضربه بدی را به این تیم مشهدی وارد کرد

همانگونه که اطلاع دارید. سید مهدی رحمتی به علت نداشتن مدرک مربی گری A آسیا مجاز به نشستن روی نیمکت شهرخودرو در رقابت هایی لیگ قهرمانان آسیا نیست. و همین موضوع  را می توان یکی از عوامل شکست این تیم در دیدار امشب برابر شباب الاهلی دانست.یکی دیگر از دلایل عمده این شکست رامی توان به ضعف خط دفاع این تیم ربط داد. چرا که خط دفاع در دفع چندین موقعیت مهاجمان شباب الاهلی ناموفق بود واگر متین صفائیان درون دروازه این تیم خراسانی حضور نداشت. نتیجه بدتری نسبت به نتیجه ۱ برصفر برابر نام شهرخودرو قرار می گرفت.

بنابراین باتوجه به نکاتی که اشاره شد. اگر شهرخودرو می خواهد در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و در ادامه در فصل بیستم فوتبال ایران موفق باشد و جزء صدر نشینان فصل آینده باشد. باید خط دفاع خود و خط حمله خود را سامان ببخشد و یک دستیار کارکشته و کار بلد را درکنار سید مهدی رحمتی سرمربی این تیم قرار دهد.

دیدار بعدی شهرخودرو در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ روز ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ برابر شباب الاهلی عربستان برگزار می شود.

قبلی «
بعدی »

خبرنگار دانش آموز خبرگزاری پانا که در حوزه ورزش می نویسد و عضو تحریریه فوتبال پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.