مصاحبه دی بروین و لوکاکو:از قتل در زمین فوتبال تا هدف کسب قهرمانی!

در بازی روز گذشته بلژیک مقابل اسکاتلند کوین دی بروین و لوکاکو در  گل های بلزیک تاثیر گذار بودند و ستاره های میدان شناخته شدند.

هافبک منچسترسیتی در بازی شب گذشته سه پاس گل فرستاد و یک گل هم زد تا با سوال جالبی از سوی خبرنگار گل  رو به رو شود: «آیا هیچ بازیکنی در حال حاضر به خوبی تو کار می‌کند؟»

او گفت:

خوشبختانه من نباید در این باره قضاوت کنم. تنها باید خوب بازی کنم. راضی هستم. حس و حال خوبی دارم. در بازی‌های زیادی به میدان رفته‌ام و در حال پیدا کردن ریتم بازی خوب خودم هستم. این اهمیت زیادی دارد چون هنوز بازی‌های زیادی در پیش هستند. وقتی زندگی فوتبال حرفه ای شما به پایان برسد، آنوقت می‌توانید نگاهی به کارنامه خود داشته باشید. اما در حال حاضر فقط به فکر کسب عناوین قهرمانی هستم. هر چه زودتر موفق به انجام این کار شویم، بهتر خواهد بود و در ادامه فصل به ما کمک خواهد کرد.

روملو لوکاکو، ستاره بلژیکی اینتر  نیز که دیشب در جریان دیدار تیم ملی کشورش با اسکاتلند گل اول بلژیک را به ثمر رساند می‌گوید رسیدن به رکورد ۵۰ گل ملی برای بلژیک را هدف گرفته. لوکاکو در توصیف خود می‌گوید در میادین فوتبال یک قاتل واقعی است.

او در این باره به خبرنگار گفت:

من به رکورد ۵۰ گل ملی خواهم رسید. البته اگر واقعیت را بخواهید آن زمان که قرار بود به رکورد ۳۰ گل ملی برسم این آمار برایم خیلی مهم بود ولی حالا دیگر به اندازه آن زمان برایم اهمیت ندارد”.برای همین می‌گویم که من رویای رسیدن به رکورد ۵۰ گل ملی را نمی‌بینم. جدی می‌گویم. من خیلی راحت هستم و این مسائل به من فشاری وارد نمی‌کند. من در میادین یک قاتل واقعی هستم ولی فقط در زمین فوتبال نه در بیرون از آن. از گلی که امروز زدم خیلی خوشحال شدم. خیلی وقت بود که ما در تیم ملی بلژیک روی ضدحمله گل نزده بودیم. اگر بتوانیم اینطور بازی کنیم تیم مرگباری خواهیم بود. بهترین تیم ضدحمله‌ای دنیا”

قبلی «
بعدی »

نویسنده فوتبال پلاس طراح گرافیکی
  • instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.