لیونل مسی: اشتباهات خود را می پذیرم

لیونل مسی برای ایجاد آرامش و صلح در باشگاه بارسلونا پیش قدم شده است.

لیونل مسی تابستان عجیبی را سپری کرد و حدود یک قبل با تمام توان در تلاش برای جدایی از بارسلونا بود. به نظر می رسید این بار خواسته او مبنی بر رفتن از بارسا قطعی باشد و منچسترسیتی نیز برای خرید این ستاره بزرگ و پرافتخار وارد عمل شده بود. اما در نهایت لیونل مسی در مصاحبه ای مدعی شد برای عدم ورود به درگیری های حقوقی تصمیمش را تغییر داده و یک سال دیگر در نوکمپ خواهد ماند.

اما به نظر می رسید لیونل مسی همچنان از شرایط ناراضی باشد و او حتی هنگام جدایی لوییس سوارز نیز پیامی طعنه آمیز منتشر کرد. اما حالا لیونل مسی در مصاحبه ای مدعی شد اشتباهات خود را قبول می کند و تنها راه حل پیشرفت باشگاه اتحاد خواهد بود.

لیونل مسی گفت:

“بعد از این همه اختلاف نظر، می خواهم این مسائل را دیگر تمام کنم. ما همه بارسایی ها باید با هم متحد باشیم و به این فکر کنیم که بهترین روزها برای بارسلونا در راه است. من اشتباهات خودم را می پذیرم، اما اگر هر اتفاقی رخ داده تنها قصد من قوی تر شدن و بهبود شرایط باشگاه بوده است.

من می خواهم برای همه اعضای باشگاه و کاتالان هایی که هواداران ما هستند پیامی ارسال کنم. اگر در مقطعی کاری انجام داده و یا حرفی زده ام، تنها بهترین ها را برای بارسلونا می خواستم. تنها راه رسیدن به اهدافمان این است که تعصب و شور و اشتیاق خود را برای کسب موفقیت افزایش دهیم، باید همیشه متحد بمانیم و در یک مسیر حرکت کنیم.”

قبلی «
بعدی »

طراح گرافیک ، تدوینگر و عضو تحریریه فوتبال پلاس
  • instagram
  • telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.