جدیدترین مطالب

صعود استقلال در فصل خشکسالی تیم های ایرانی

تیم فوتبال استقلال ایران از ساعت:۱۸:۳۰ امروز چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ در  بین الملی خلیفه، دوحه قطر به مصاف تیم الاهلی عربستان رفت. که این دیدار بابرتری ۳ برصفر استقلال همراه بود.

در حالی که چهار تیم استقلال،پرسپولیس،شهرخودرو خراسان و سپاهان اصفهان نمایندگان ایران در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان آسیا بودند. با قرار گرفتن تیم های شهرخودرو خراسان و سپاهان اصفهان در رتبه هایی پایین جدول گروه های B و D رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ و نداشتن شانس صعود به دور بعد مسابقات  

بنابراین تیم های استقلال و پرسپولیس به تنها شانس های صعود ایران از مرحله گروهی لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ تبدیل شده اند. که تیم استقلال با برد امشب مقابل تیم الاهلی عربستان به دور بعد مسابقات صعود کرد.و پرسپولیس هم می تواند با برد احتمالی خود در دیدار فرداشب پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ صعود خود را به دور حذفی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ قطعی کند.

البته این نکته را از یاد نبریم اگر سوء مدیریت،مدیران دو باشگاه شهرخودرو و سپاهان اصفهان در انتخاب سرمربیان این دو باشگاه نبود. شاید این دو تیم هم به مانند استقلال و پرسپولیس از شانس صعود برخوردار بودند. اما همه این اتفاقاتی که گفته شد از کشوری که فدراسیون پنج ستاره دارد. بعید به نظر می رسد. حال باید دید واکنش سئول نشینان و جامعه فوتبال به عملکرد ضعیف مربیان و تیم های ایرانی در مسابقات این فصل لیگ قهرمانان آسیا چیست.

کلام پایانی ساید اگر تیم الوحده امارات به علت مثبت شدن تست بیماری کووید ۱۹ چند بازیکن خود از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ کنار نمی کشید. الان نام استقلال جزء تیم های صعود کرده به مرحله بعد مسابقات نبود.

تیم استقلال در دیدار بعدی خود شنبه ۵ مهرماه ۱۳۹۹ به مصاف الهلال عربستان قهرمان فصل گذشته این مسابقات و صدر نشین فعلی گروه B مسابقات خواهد رفت. البته این دیدار در صورت کنار گذاشته نشدن تیم الهلال از گردونه مسابقات برگزار خواهد شد.

قبلی «
بعدی »

خبرنگار دانش آموز خبرگزاری پانا که در حوزه ورزش می نویسد و عضو تحریریه فوتبال پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.