اختصاصی فوتبال پلاس؛ شیرجه ای ناموفق به سمت مدیریت؛ اختلاف نظر فتح الله زاده و هیئت مدیره، عامل اصلی استعفاء!

مدیر محبوب آبی ها دقایقی پیش از سمت خود استعفاء داد اما واقعا چه چیزی در باشگاه استقلال درحال رخ دادن است و چه چیزی عامل اصلی استعفای وی بوده است؟

علی فتح الله زاده دقایقی پیش از سمت خود در باشگاه استقلال استعفاء داد تا همه چیز از روزهای گذشته هم بدتر شود. هواداران استقلال که در رویای قهرمانی به سر می بردند به یکباره به تیمی رسیده اند که نه مدیرعامل دارد و نه سرمربی اما ماجرای استعفای آقای مدیر چه بوده است؟

به دور از بازی رسانه ای مدیر محبوب آبی ها که علت استعفای خود را دلیل بچه گانه ای چون خراب شدن چهره اش بین هواداران نام برده، باید ذکر کرد که عامل اصلی این اتفاق اختلاف نظر وی با هیئت مدیره بوده است.

رفتارهای چند وقت اخیر استراماچونی و صحبت هایش حسابی هیئت مدیره استقلال را عصبانی کرده به طوری که اکثر آن ها مخالف بازگشت وی هستند. این درحالی است که فتح الله زاده درحال پرت کردن آخرین تیرهای خود در تاریکی برای بازگرداندن مربی عصبانی بود. با این حال به نظر می رسد هیئت مدیره به وی اعلام کرده که گزینه داخلی را مدنظر قرار دهد، اتفاقی که چندان برای هواداران خوشایند نبود و او را مجبور به استعفاء کرده است.

البته به نظر می رسد این استعفاء هم یک بازی رسانه ای دیگر از سوی علی فتح الله زاده بود و دوباره به کار خود در این باشگاه ادامه دهد. فوتبال پلاس پیش بینی می کند طی ساعات آینده استعفای وی رده شده و دوباره به فعالیت خود ادامه دهد. درواقع این حرکت فتح الله زاده بیشتر در جهت فراهم کردن زمینه آوردن فرهاد مجیدی به استقلال طی روزهای آینده است تا خود را مقصر اصلی نشان ندهد و این انتخاب را به طرزی نشان دهد که گویی چاره دیگری وجود نداشته است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.