شانس صعود نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ چقدر است؟

  • توسط امیررضا همایون
  • ۱۳ روز قبل
  • ۱۱۳۰ بازدید
  • ۴ دیدگاه ها

چهار تیم استقلال،پرسپولیس،شهرخودرو خراسان و سپاهان اصفهان نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا فصل ۲۰۲۰ هستند. اما باتوجه به سوء مدیریت و بی برنامه بودن فوتبال ایران این چهار تیم از شانس کمی برای صعود به مرحله بعد این رقابت ها برخوردار هستند.

حاشیه فوتبال ایران همیشه از متنش بیشتر بوده!

اگرطی یک هفته گذشته اخبار پیرامون این چهار تیم را دنبال کرده باشید. متوجه خواهید شد که حاشیه ها در آستانه برگزاری متمرکز لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب  این تیم ها را رها نکرده است. و همین موضوع باعث می شود که تیم های نامبرده نتایج مطلوبی کسب نکنند وهودران از مدیران فوتبال خشمگین تر از فبل شوند.

اشتباهات مدیریتی یک باشگاه خصوصی که برای آن مجموعه گران تمام می شود.

اشتباهات مدیریتی و انتصاب های اشتباه که سالیان سال در باشگاه های دولتی مانند استقلال،پرسپولیس و… شاهد بودیم.با گذشت زمان به باشگاه های خصوصی مانند شهر خودرو هم سرایت کرده است. از جمله انتخاب های اشتباه باشگاه شهرخودرورا می توان به انتخاب سید مهدی رحمتی دروازه بان اسبق تیم استقلال تهران به عنوان سرمربی و بازیکن این تیم دانست. البته نباید از یاد برد. اشتباهات فرهاد حمیداوی مالک این تیم تنها به انتخاب رحمتی به عنوان سرمربی این تیم  ختم نمی شود.بلکه  شهرخودرو از رفتن یحیی گل محمدی سرمربی این تیم به پرسپولیس لطمه خورد.

اما این انتخاب ها و انتصابات های  اشتباه تنها برای شهرخودرو نبوده.بلکه فولاد مبارکه ی سپاهان اصفهان هم زمانی که محمدرضا ساکت را به عنوان مدیرعامل مجموعه و محرم نوید کیا بازیکن اسبق این تیم را بدون هیچگونه سابقه سرمربی گری و نداشتن مدرک مربی گری A آسیا به سمت سرمربی این باشگاه اصفهانی منصوب کرد  ضربه محلکی را بر پیکر تیم سپاهان اصفهان وارد کرد.

بنابراین با بک حساب و کتاب سر انگشتی مواردی که در بالا گفته شد. می توان  دریافت دو تیم سپاهان اصفهان و شهرخودرو مشهد از شانس کمتری نسبت به استقلال و پرسپولیس برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا برخوردار هستند.

قبلی «
بعدی »

خبرنگار دانش آموز خبرگزاری پانا که در حوزه ورزش می نویسد و عضو تحریریه فوتبال پلاس

۴ دیدگاه ها

  1. عالیی بود امیرجان

  2. هم عالی و هم انتقادی ممنون از زحمات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.