سوت ترسناک داوران قبل از شروع دربی

ما دیر زمانی است که اصل را رهاکرده‌ایم و حاشیه را دو دستی چسبیده‌ایم. ما خیلی وقت است که از فوتبال لذت نمیبریم و سهم ما از فوتبال استرس و حواشی نامثبت آن است.

چند روزی بود که در رسانه ها شایعه قضاوت رضا کرمانشاهی در دربی نیمه نهایی جام حذفی پیچیده بود، اما شهرآورد با غافلگیری هایش زیباست فلذا محمد حسین زاهدی فر بعنوان داور دربی معرفی شد.

صفحه های اجتماعی هواداران در فضای مجازی فعالیت تخریبی خود را آغاز کردند، فشار هواداران از یک سو و مصاحبه عجیب رضا کرمانشاهی ، فشار مافوق تصوری را به زاهدی فر وارد کرد تا در نهایت باعث شود که او از قضاوت در دربی انصراف دهد‌.

جلسه فوری در فدراسیون فوتبال ماحصلش انتخاب پیام حیدری بعنوان داور شهر‌آورد بود، بازهم همان آش و همان کاسه اما اینبار فدراسیون از موضع خود کوتاه نیامد تا برادر دکتر بیژن هم در کمال ناباوری طعم استرس قضاوت در دربی را بچشد.

در حالی که اکثر نقاط جهان با تکنولوژیVAR کری های مربوط به داوری را به حداقل رسانده‌اند ما هنوز در مقابل تکنولوژی مقاومت میکنیم. قطعا این نکته در تاریخ ماندگار خواهد بود که نه تنها داورانمان بازیهای بزرگ جهانی را سوت میزنند بلکه در صادرات داور هم موفق هستیم اما آنها هرگز تمایلی برای سوت زدن دربی ندارند.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.