ستاره های گمشده (۱) | آشنایی با استیون زوبر

  • توسط نیما اکرمی
  • ۱۲ ماه قبل
  • ۲۶۷۰ بازدید
  • ۱ دیدگاه

ستاره های گمشده ، مطلبی کوتاه و مختصر است که نگاهی گذرا به ستاره های حال حاضر تیم های نه چندان بزرگ می پردازد . استیون زوبر ۲۸ ساله بازیکن تیم هوفنهایم و متولد زوریخ سوئیس یکی از آن ستاره هایی است که با بد شانسی و شاید تلاش کم خودش نتوانست به آنچه که حقش است برسد . احتمالاً اسم ذکر شده به گوشتان نخورده اما وقتی بازی برزیل با سوئیس در جام جهانی ۲۰۱۸ را مرور کنیم ، به خاطر می آوریم که در آن بازی زوبر اجازه نداد سلسائو به پیروزی برسد . پست اصلی زوبر هافبک چپ می باشد اما در پست های از جمله هافبک وسط و هافبک راست نیز بازی کرده است .

از قهرمانی های مختلف لیگ روسیه با تیم زسکا مسکو گرفته تا قهرمانی با تیم زوریخ در لیگ سوئیس افتخارات او را نشان می دهد . زوبر در ترانسفر مارکت ۴.۵ میلیون یورو ارزش دارد ، ارزشی که می تواند با نمایش های بهتر آن را بالاتر ببرد تا در تیم های اروپایی بازی کند . از آگوست ۲۰۱۴ عضوی از تیم هوفنهایم شد و تا به حال هم در این تیم حضور دارد اما مقطع کوتاهی از ژانویه ۲۰۱۹ تا ژوئن ۲۰۱۹ به تیم اشتوتگارت قرض داده شد . در همان مقطع کوتاهی که در اشتوتگارت حضور داشت فوق‌العاده ظاهر شد تا مدیران ، سرمربی و دستیارانش مجاب شوند او را به تیم باز گردانند .

از بازی های درخشان وی در اشتوتگارت می توان به بازی مقابل هانوفر اشاره کرد که با نتیجه ۵_۱ حریف را شکست دادند که او در آن بازی دو گل زد و یک گل نیز ساخت . یا بازی مقابل تیم های وردربرمن و هوفنهایم که با گل خود تیمش را از شکست در آن دیدار نجات داد ، شاید متقاعد شدن مربی هوفنهایم به دلیل همان گلی بود که آن دیدار در دقایق پایانی نیمه اول از زوبر دریافت کرد ‌‌. زوبر چه در اوایل حضورش در هوفنهایم و چه حال همیشه بازی های نسبتاً خوبی را انجام داده که گاهی اوقات نیز نمایش هایش اعجان بر انگیز می شود . تخصص زدن ضربه ی سر ، دریبل موفق و ارسال پاس های موفق از هنر های اوست اما لو دادن توپ ، مصدومیت های بد هنگام و نا موفق بودن در دوئل ها او را از حضور در تیم های بزرگ منع کرده است .

قبلی «
بعدی »

نویسنده ورزشی در اسپورتتو و فوتبال پلاس و پایگاه خبری ورزش بانوان (خبرگزاری درنا|IWSPORTS) /روزنامه نگار و خبرنگار نشریه قهرمانان / محصل رشته ی ریاضی و فیزیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.