رونالدو در پرتغال قرنطینه شد

رسانه‌های پرتغالی اعلام کردند کریستیانو رونالدو در شهر مادیرا در قرنطینه به سر می‌برد و به ایتالیا سفر نکرده است.

به گزارش ایلنا،‌ کریستیانو رونالدو پس از تست مثبت آزمایش کرونا دنیله روگانی، هم تیمی ۲۵ ساله‌اش در  یوونتوس، در خانه خود در شهر مادیرا باقی مانده است و خود را قرنطینه کرده است.

این ستاره پرتغالی برای دیدار با مادرش، که اخیراً دچار سکته مغزی شده بود، به وطن خود پرواز کرد و پیش از این که مشخص شود روگانی به کرونا مبتلا شده او ترجیح داده بود با وجود قرنطینه همگانی در کشور ایتالیا فعلا در پرتغال سکونت داشته باشد.

تصویری که در صفحه رسمی میرالم پیانیچ منتشر شده است نشان می‌دهد روگانی در جشن پیروزی بازیکنان یوونتوس در دربی ایتالیانو مقابل اینتر در رختکن کنار سایر بازیکنان از جمله رونالدو حضور داشته است. طبق اعلام باشگاه یوونتوس هر فردی که طی روزهای اخیر با روگانی در تماس بوده باید در قرنطینه حضور داشته باشد.

صض

عدم بازگشت رونالدو به کشور ایتالیا، این ابر ستاره پرتغالی دنیای فوتبال را به سوژه اصلی روزنامه‌های پرتغالی از جمله ABOLA و Quotidiano Sportiv تبدیل کرده است و این دو روزنامه با انتشار عکس رونالدو عنوان اصلی خود را به این بازیکن اختصاص داده‌اند.

2

همه رویدادهای ورزشی در ایتالیا حداقل تا ۳ آوریل لغو شده است اما قرار است یوونتوس سه شنبه آینده در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با لیون روبرو شود. این بازی قرار است پشت درهای بسته برگزار شود اما اکنون انتظار می‌رود که به طور گسترده‌ای توسط یوفا به تعویق بیفتد.

قبلی «
بعدی »

طراح گرافیک ، تدوینگر و عضو تحریریه فوتبال پلاس
  • instagram
  • telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.