دلشوره دشان ؛کرواسی در فکر انتقام

ساعت ۲۳:۱۵ امشب سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ فرانسه و کرواسی در ورزشگاه استادو فرانس سنت دنی پاریس به مصاف یکدیگر می روند. تا بدین ترتیب هر دوتیم با دو دیدار،فیفا دی شهریور را به پایان برسانند.

اما نتایج هفته نخست دو تیم در دومین دوره لیگ ملت های اروپا بدین ترتیب است. فرانسه در نخستین دیدار خودش میهمان سوئد بود که موفق شد با حساب ۱ بر ۰ سوئد را در استکهلم شکست دهد و به همراه پرتغال که در نخستین دیدار خودش با حساب ۴ بر ۱ کرواسی نائب قهرمان جهان در سال ۲۰۱۸  را شکست دهد و به صدر جدول گروه ۳ لیگ ،A لیگ ملت های اروپا در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ صعود کند.

آیا کرواسی به فکر انتقام است؟

آخرین باری که فرانسه وکرواسی در یک دیدار رسمی به مصاف هم رفتند به دوسال گذشته و دیدار نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باز می گردد که آن دیدار با حساب ۴ بر ۲ به سود فرانسه به پایان رسید.و خروس ها پس از جام جهانی ۱۹۹۸ پس ۲۰ سال قهرمان جهان شدند. بنابراین، این دیدار را می توان دیدار انتقامی برای کرواسی غلمداد کرد. البته نباید این نکته را فراموش کرد کرواسی به پرتغال بدون رونالدو باخت حالا باید دید آیا امشب هم به فرانسه بدون امباپه خواهد باخت یا شگفتی در استادو فرانس اتفاق خواهد افتاد.

اما تنها نکته تاریک در ترکیب فرانسه که می تواند دشان را بیش ازبیش نگران کند. عدم حضور کلیان امباپه ستاره تیم ملی فرانسه و باشگاه پاری سن ژرمن در ترکیب این تیم است.

قبلی «
بعدی »

خبرنگار دانش آموز خبرگزاری پانا که در حوزه ورزش می نویسد و عضو تحریریه فوتبال پلاس

۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.