در زمین های نامرغوب لوبیای سحرآمیز میکاریم; استقلال – الاهلی

به مانند همیشه در ابتدا به تحلیل سرتیترمان میپردازیم. در وصف آن جمله همین بس کافیست که بگویم در زمین نامرغوب شکایت , بدهکاری , نبود امکانات و ویرانی کار هایی انجام دادیم که خیلی ها در زمین های حاصل خیزشان انجام ندادند.

امشب از ساعت ۱۸:۳۰ تیم استقلال ایران باید به مصاف الاهلی برود. در این نوشته سعی میکنیم شمارا در حال وهوای این مسابقه قرار دهیم.

نکته اول

داستان پر ابهام این گروه با انصراف الوحده به خاطر سایه سنگین کرونا آغاز شد. با این شرایط الوحده از گروه کنار رفت و هرآن تیمی که از آن امتیاز گرفته بود امتیازش پاک شد تا دوباره شرایط برابر شود. سرنوشت گروه به دست چهار بازی بود. حال که در روز آخر این گروه به جدول می نگریم الاهلی را با ۶ امتیاز میبینیم که صعودش قطعی شده است و دو تیم الشرطه و استقلال که به ترتیب ۴ و ۱ امتیاز دارند در جنگ صعود هستند. الشرطه دیگر بازی ندارد و سرنوشتش را وابسته به بازی امشب میبیند. استقلال برای صعود باید ببرد و صد البته از گرفتن کارت قرمز و حتی کارت زرد خودداری کند.

۱- اگر استقلال با نتیجه ۱-۰ ببرد در صورتی که کارت قرمز نگیرد به دور بعد صعود میکند.

۲- اگر استقلال ۲ گل یا بیشتر بزند هم که دیگر صعودش عیان است.

 

نکته دوم

 

همانطور که آقا مجید نامجومطلق به بازیکنان تیم تاکید کرد آن ها باید حتی الامکان از کارت گرفتن خود جلوگیری کنند چون در صورت تساوی در همه چیز بین استقلال و الشرطه کار به شمارش کارتها میکشد.

 

نکته سوم

 

باشگاه الشرطه عراق هم از الاهلی میخواهد تا با تمام قوا پا به این مسابقه بگذارد حال باید ببینیم با توجه به گفته مربی این تیم آنها از ترکیب دوم استفاده میکنند یا خیر. ضمنا جا دارد این نکته را گوشزد کنیم که تمامی صحبتها و حواشی که حول این مسابقه میچرخد با توجه به صحبت های آقای نامجو مطلق و شاگردانش مهار شده است و تیم استقلال با قوای تمام و کمال راهی این میدان بزرگ میشود.

 

نکته چهارم

این هم ابراز قدرت و همدلی هرویه میلیچ , که به طور قطع عزم راسخ و روحیه جنگندگی نماینده کشورمان در روز حساس بازیهارا میرساند.

 

نکته پنجم

با توجه به نیاز بالای استقلال به گلزنی احتمال دارد آقای نامجو مطلق با چینش ۴-۳-۳ که شامل سه مهاجم یعنی مهدی قایدی,شیخ دیاباته و ارسلان مطهری تیمش را روانه میدان کند.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل الاهلی عربستان:
سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، وریا غفوری، محمد دانشگر، هرویه میلیچ، مسعود ریگی، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، ارسلان مطهری، مهدی قایدی و شیخ دیاباته.

 

نکته ششم

در این بخش میخواهیم تیترهای جذاب روزنامه های معتبرمان را مرور کنیم.

 

 

به امید صعود تیم استقلال … به امید اینکه آنقدر بالا برویم تا جهانیان بگوییم که با چه شرایطی به اینجا رسیدیم… تعریف کنیم و بگوییم یکی از تیم هایمان با پنجره بسته نقل و انتقالات , سیل مصدومان و کلی بدهکاری در یکقدمی قهرمانی آسیا بود. کاش  قصه امسال هم به جمع دفتر قصه های عجیب و غریب فوتبالمان اضافه گردد. مرسی فوتبال مرسی زندگی

 

 

قبلی «
بعدی »

محقق و پژوهشگر فوتبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.