جدیدترین مطالب

حذف اوزیل از لیست آرسنال برای بازی با چلسی ؛خروج قطعی اوزیل نزدیک است؟!

  • توسط محمدرضا هلالی
  • ۱۰ روز قبل
  • ۱۹۰ بازدید
  • ۱ دیدگاه

مسوت اوزیل در فینال جام حذفی مقابل چلسی بازی نخواهد کرد این مورد خبر خروج اوزیل از باشگاه را به اوج رسانده ماجرا با  رفتن اوزیل به ترکیه جالب تر میشود تمامی رسانه ها گمانه زنی ها در مورد آینده اوزیل را شروع کردند با ما در فوتبال پلاس همراه باشید.

هافبک آلمانی آرسنالی ها درآمد هفتگی ۳۵۰۰۰۰ پوند در هفته از باشگاه می خواهد که آرسنال موافق چنین بندی در قرارداد اوزیل نیست او از زمان شروع مجدد لیگ برتر در هیچ بازی آرسنال بازی نکرد .

به گزارش گل اوزیل هم اکنون در ترکیه در حال استراحت است و مایکل آرتتا رسما در رسانه ها اعلاتم کرد از اوزیل در فینال جام حذفی استفاده نخواهد کرد

اوزیل از چند روز قبل در خارج از انگلیس حضور داشت بعد از اینکه مایکل آرتتا رسما ۱۰ بازیکن برای لیست اسامی باشگاه برای بازی مقابل چلسی اعلام کرد رسما خروج اوزیل مشخص شد.

ارگوت سوگوت مدیر ورزشی اوزیل در مصاحبه با یک روزنامه آلمانی گفت:” من نمی توانم تصور کنم که اوزیل قبل از تابستان فصل ۲۰۲۱ از آرسنال برود ”

در ادامه گفت:”من فکر نمی کنم تغییری به زودی در راه باشد او به احتمال زیاد در آرسنال باقی میماند، اوزیل در سال آینده به عنوان بازیکن آژاد میتواند از باشگاه خارج شود.

جدا از اوزیل ، گوندوزی هم در لیست آرتتا برای فینال جام حذفی وجود ندارد گوندوزی هم جز بازیکنانی هست که خروج اش از آرسنال در نقل و انتقالات تابستان  شنیده میشود، آرسنال در شرایط فعلی قصد دارد بودجه باشگاه را کنترل و با فروش احتمالی گوندوزی بتواند سود بیشتری در بازار ذخیره کند

قبلی «
بعدی »

محمدرضا هلالی متولد 19 دی 1379 ? آبادان ? دانشجوی مهندسی الکترونیک و مترجم تحریریه فوتبال پلاس عاشق و دیوانه آرسنال و البته عاشق هلند از زمان دنیس برکمپ و فن نیستلروی و اون نسل بی نظیر ?
  • twitter

۱ دیدگاه

  1. پینگ بک: حذف اوزیل از لیست آرسنال برای بازی با چلسی ؛خروج قطعی اوزیل نزدیک است؟! - مجله خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.