جنجال بازیکنان پرسپولیس با رسول پناه در فرودگاه دوحه!

بازیکنان پرسپولیس در سالن ترانزیت فرودگاه دوحه و در آستانه بازگشت به وضعیت مالی و مدیریتی باشگاه واکنش تندی نشان دادند.

 پرسپولیس بعد از صعود به فینال آسیا اکنون در آستانه بازگشت به تهران قرار دارد و بازیکنان و اعضای تیم با حضور در فرودگاه دوحه در انتظار پرواز خود هستند.

در این بین اما اتفاقی عجیب در آستانه بازگشت این تیم رقم خورده است. بازیکنان تیم به رهبری شجاع خلیل زاده نسبت به مشکلات مالی و بی توجهی مهدی رسول پناه، سرپرست این باشگاه موضع گرفته و اعتراض خود را بیان کرده‌اند. آنها با اشاره به حضور پررنگ سرپرست تیم در برنامه‌های مختلف تلویزیونی و صحبت درباره شرایط خوب تیم، این موضوع را رد کرده و به آن واکنش نشان داده‌اند.

شجاع خلیل زاده با دوربین گوشی خود به سراغ بازیکنان پرسپولیس رفته و در نقش گزارشگر، در ابتدا با اشاره به مشکلات خود با این باشگاه و تایید موضوع مربوط به جدایی احتمالی‌اش از این تیم، واکنش‌های آنها را گرفته است. خلیل زاده بعد از گفتن این جملات به سراغ دیگر بازیکنان تیم رفته است: امیدوارم هواداران بدانند اگر روزی اتفاقی افتاد، ما تلاش مان را کردیم اینجا بمانیم اما نشد. فکر نکنید همه چیز گل و بلبل است و هر روز در رسانه، تلویزیون و هر رسانه ای که نگاه می کنید می آیند و می گویند اوضاع خوب است. اوضاع تیم بسیار هم بد است. از سرمربی تیم تا کاپیتان و بقیه بازیکنان. همه از اوضاع بد تیم می نالند اما مصاحبه نکردند ولی گفتیم تا بدانید.

سیامک نعمتی: تبریک می‌گویم. خیلی مبارک باشد. وضع مالی که همیشه خراب بوده و الان هم هست!

سیدجلال حسینی: نه! اوضاع راضی کننده نیست. فقط هواداران. شجاع هر چه بگوید حق دارد و مشکلات ما خیلی زیاد است.

کمال کامیابی نیا: وضع باشگاه افتضاح است! فقط به عشق هواداران بازی کردیم. فکر می کنم در چند روز آینده تصمیم جدی بگیرم برای آینده فوتبالی‌ام!

قبلی «
بعدی »

طراح گرافیک ، تدوینگر و عضو تحریریه فوتبال پلاس
  • instagram
  • telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.