تلاش برای برگزاری لیگ به هر قیمتی

حتما شنیدید که میگویند هنر نزد ایرانیان است و بس

در ابتدای لیگ بازیها به علت ایجاد زیرساخت های مناسب جهت برگزاری بهتر بازیها حدود یک ماهی به تعویق افتاد، اما با شروع لیگ برتر کاملا با چشم غیر مسلح هم قابل رویت بود که اتفاق تازه‌ای در لیگ رخ نداده است و متاسفانه با زیر ساخت های ایجاد شده توسط سازمان لیگ جان یک کودک هوادار گرفته شد و هفته ها مردم در صف تهیه بلیط منتظر بودند.
این روزها که تب ویروس کورونا در دنیا بالا رفته است شاهد به تعویق افتادن رقابتهای مختلف ورزشی در اقصی نقاط دنیا هستیم ، از گزینشی المپیک در قرقیزستان گرفته تا لیگ های چین ، کره ، ژاپن و حتی بعضی از بازیهای لیگ ایتالیا.
در ایران داستان متفاوت است ،مسئولین سازمان لیگ علی‌رغم هشدارهای وزارت بهداشت با باور بر این جمله که” فوتش میکنیم تمیز میشه” لیگ ایران را با فشردگی لیگ انگلستان برگزار میکنند.
در حالی که بزرگترین فستیوال ورزشی تاریخ هم احتمالا چند ماهی با تعویق روبرو شود سازمان لیگ فقط هفته ۲۲ را معلق کرده و از احتمال برگزاری هفته های بعد سخن میگوید .
همه‌ی جامعه فوتبال اعم از بازیکنان ، مربیان و مدیران درخواست تعطیلی لیگ را داده‌اند اما سازمان لیگ هنوز هم کورسوی امیدی برای برگزاری لیگ در سر دارد.
شما با برگزاری لیگ در شرایط کنونی موافقید؟

نویسنده : امیر توسلی 

قبلی «
بعدی »

طراح گرافیک ، تدوینگر و عضو تحریریه فوتبال پلاس
  • instagram
  • telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.