به مناسبت تولد پسر نیک برنابئو؛ رائول گونزالس + اینفوگرافیک اختصاصی

فوتبالیست شدن رویاییه که خیلی از بچه ها به خاطر اون عاشق فوتبال میشن ، به جز اون اما بازی کردن توی تیم مورد علاقه رویاییه که بچه ها به خاطرش زندگی میکنن. اما خوب تعداد کمی از بچه ها میتونن به این رویای شگفت انگیز برسن. رویایی که زندگی اون ها رو به دو قسمت تبدیل میکنه؛ قبل و بعد از اون.

رائول جوان در پیراهن اتلتیکو مادرید

با این وجود تو دهه ۹۰ میلادی کسی حتی خوابش رو هم نمیدید یه پسر ۱۳ ساله مادریدی که پیراهن روخی بلانکوس رو به تن داره بعد از منحل شدن تیم های پایه اتلتیکو مادرید همچنان رویای فوتبالیست شدنش رو دنبال کنه و به دنبال اون دقیقا به جایی بره که برای تیم سابقش یه رقیب سنتی به حساب میاد اما جاییه که حضور در اون براش مثل یک افسانه است غافل از اینکه خودش هم قراره سال ها بعد برای لوس بلانکوس تبدیل بشه به یک افسانه.
حضور رائول توی رئال مادرید از هر نظر مثبت بود. اسم بزرگ رئال موهبتی بود برای رائول تا نشون بده که یک افسانه است و رائول هم خیلی خوب جواب بزرگی اسم رئال مادرید رو داد و با پوشیدن شماره هفت و حرکات چشم نوازش و ریتمی که با رقص پاهاش به تیم میداد تبدیل شد به موهبتی برای رئال مادرید.

فریادی از ته دل به افتخار یپراهن رئال

پسری که تبدیل شد به وارث راستین تاج و تخت آلفردو دی استفانوی کبیر، موهبتی برای مادرید و موهبتی برای تمام اسپانیا. پسری که خورخه والدانو در وصفش گفته:«هر وقت تیم عقب میوفتاد از من میخواست تا به زمین بفرستمش تا بازی رو ببریم و من چاره ای جز این نداشتم و جال اینکه این اتفاق میوفتاد.»
پسری که به خوبی از میراث خوانیتو یعنی، شماره هفت مادرید، محافظت کرد تا اون رو به دست اسطوره بزرگ سپید پوش دیگه ای به نام کریستیانو رونالدو برسونه. رائول گونزالز بلانکو حالا ۴۳ ساله میشه اما هر چقدر هم که بگذره دیدن بازی اون و به خصوص ضربه های چیپ بی نظیرش همیشه همون لذت دفعه اول رو دارن.

اون لقبی رو به دوش میکشه که فقط لایق خودشه:
پسر نیک برنابئو.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.