اختصاصی فوتبال پلاس ؛ بررسی کیت های چلسی برای فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰

به دنبال انتشار اولین تصاویر  از لباس فصل آینده چلسی ، حالا میتوان اولین نکات و اطلاعات درمورد لباس فصل آینده شیرهای لندنی را مورد بررسی قرار داد.

کیت اول

این تصویر طرح و رنگ کمپانی نایک برای لباس خانگی باشگاه چلسی برای فصل آتی را بخوبی نشان میدهد. لباس فصل آینده چلسی قطعا آبی خواهد بود. رنگ سفید در کناره‌های لباس به چشم میخورد. همانند لباس خارج از خانه در این لباس هم الگوی راه راه ساده‌ای قابل رویت است که این طرح در کل لباس تیم قابل مشاهده است.

شعار مایه افتخار و مباهات لندن به طرز ماهرانه‌ای در قسمت پشتی لباس طراحی شده که در کنار رگه های عرضی راه‌راه میتوان آن‌را دید.

از لباس های انگلستان و هلند به عنوان مرجع اصلی برای طراحی قسمت داخلی ناحیه گردن لباس چلسی میتوان نام برد.

شورت آبی و جوراب سفید رنگ تکمیل کننده لباس فصل آینده شیرهای لندن خواهد بود.

کیت دوم

لباس خارج از خانه چلسی در فصل آتی ترکیب رنگ جذابی خواهد داشت. رنگ اصلی لباس میتوان گفت که برگرفته از فلز کبالت یا همان لاجوردی خواهد بود.
نشان باشگاه در لباس خارج از خانه آبی تیره خواهد بود و به نوعی این لباس یاد آور لباس چلسی در فصل ۰۶-۲۰۰۵ میباشد که چلسی با رهبری خوزه مورینیو موفق شد دومین قهرمانی متوالی خود را کسب کند.

کیت سوم 

لباس سوم چلسی قرمز روشن ، برپایه صورتی که با آبی سیر ترکیب شده است. راه‌راه های آبی با سایه سفید در کل لباس سوم مشخص است.
میتوان گفت که لباس سوم چلسی به لباس سوم PSG بی شباهت نیست. طراحی یقه بصورت V و سایه های شیب دار در کنار و روی شانه ها در کنار راه‌راه های جلوی لباس هر عاشق فوتبال را برای خرید این لباس متمایل میکند.
شورت قرمز رنگ به همراه جوراب آبی مکمل لباس سوم چلسی خواهد بود.

نظر شما راجب کیت های چلسی در فصل جدید ؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.