اختصاصی فوتبال پلاس | بررسی کیت های رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰

در این یادداشت نگاهی به سه کیت احتمالی رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۰/۲۱ خواهیم داشت. آدیداس با ترکیب های رنگی جدید، باعث تبدیل شدن پیراهن لوس بلانکوس به یکی از کیت های جذاب سال آینده شده است.

کیت اول

با وجود تشابه این کیت به لباس کهکشانی ها در فصل ۲۰۱۴/۱۵ ولی کیت فصل آینده کمی کمرنگ تر است.
لباس سال آینده مثل همیشه به رنگ سفید سنتی این باشگاه خواهد بود. هرچند لایه های از صورتی کمرنگ در آن دیده می شود که باعث می شود شبیه به پیراهن فصل ۲۰۱۴/۱۵ شود. آستین پیراهن بسیار زخیم بوده و همچنین در کناره های پیراهن طرح های بسیار ریز و ظریفی از حیوانات مشخص خواهد بود. همه چیز نشان دهنده آن است که این پیراهن براساس طرح کوندیو ۲۰ آدیداس خواهد بود.

کیت دوم

طرح این پیراهن کاملا جدید است. این پیراهن یک طرح جسورانه از ترکیب رنگ های صورتی و تیره به همراه دارد. آدیداس هنوز توضیح دقیق دیگری در این باره نداده است.

کیت سوم

فقط به رنگ این پیراهن نگاه کنید! پیراهن سوم لوس بلانکوس تقریبا به رنگ سیاه خواهد بود و چیزی شبیه به پیراهن های این تیم در فصول ۲۰۱۷/۱۸، ۲۰۱۶/۱۷ و ۲۰۱۴/۱۵ خواهد بود. هنوز طرح دقیق این پراهن مشخص نیست با این حال شاید لایه های ظریفی از رنگ صورتی دست مثل دو کیت قبلی، در این کیت هم به چشم بخورد.

لباس تمرینی


طرح این لباس هم دقیقا مثل طرح های پیراهن های تمرینی آدیداس برای تیم های دیگر است. رنگ خاکستری با کمی صورتی ترکیب شده و رنگ سفید نیز در لایه هایی از این لباس به چشم می خورد.
شورت ورزشی کهکشانی ها نیز به رنگ خاکستری خواهد بود.

نظر شما راجب به طراحی کیت های رئال مادرید در فصل آینده ؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.