اختصاصی فوتبال پلاس | بررسی کیت های دورتموند برای فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰

امروز میتوانیم اطلاعاتی درباره کیت های فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ دورتموند به شما بدهیم . کیت هایی که توسط پوما طراحی شده اند و پیراهن های زیبایی برای زنبور ها خلق کرده اند .

کیت اول

کیت میزبان فصل ۲۱-۲۰۲۰طراحی جسورانه با الهام از یکی از نماد های پیراهن باشگاه در تمام تاریخ به نمایش بگذارد . لباس جدید دورتموند همانند کیت های اصل آن ها زرد و سیاه است که جای تعجبی ندارد . در این پیراهن از رنگ های کلاسیک و نمادین ، سیاه و زرد استفاده شده است . اما نکته جالب‌ تر این است که این پیراهن ادای احترام به هوادارانی است که ایستگاه قطار زیر زمینی Westfalenhalle را برای رسیدن به ورزشگاه انتخاب می کنند .

کیت دوم

پیراهن دوم فصل ۲۰_۲۱ دورتموند همانند سال های گذشته عمدتاً سیاه خواهد بود . آنچه که پیراهن دوم دورتموند را خاص می کند طراحی آن است . این کیت با الهام از نقاشی‌های دیواری و خیابانی خواهد بود . هنر های گرافیتی خیابانی در همه ی کلان شهر ها ممکن است معمولی به نظر برسد اما صحنه ی نقاشی های دیواری شهر دورتموند متفاوت است و به مدت چندین دهه است که در فرهنگ شهر دورتموند ریشه دارد . این پیراهن به طور کل از سبک نقاشی Dick and blocking الهام گرفته است .

نظر شما راجب کیت دورتموند در فصل آینده ؟

قبلی «
بعدی »

نویسنده ورزشی در اسپورتتو و فوتبال پلاس و پایگاه خبری ورزش بانوان (خبرگزاری درنا|IWSPORTS) /روزنامه نگار و خبرنگار نشریه قهرمانان / محصل رشته ی ریاضی و فیزیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.