اختصاصی فوتبال پلاس | بررسی کیت های اینتر برای فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰

  • توسط نیما اکرمی
  • ۱ سال قبل
  • ۱۷۵۱۰ بازدید
  • ۱ دیدگاه

پیراهن های فصل آینده تیم اینتر میلان توسط شرکت نایک طراحی و تولید می شوند . شما در این مطلب میتوانید با کیت های این فصل نراتزوری آشنا شوید .

کیت اول

تصاویری از پیراهن خانگی اینتر میلان برای فصل آینده پخش شده است که تقلبی می باشد ولی ما قادریم اولین تصویر نزدیک از کیت خانگی اینتر میلان را به شما نمایش دهیم . این طراحی راه راه های زیگ زاگی دارد که به بیرون درز پیدا می کنند . در حالی که همه انتظار داشتند ، که نایک پیراهن های این فصل اینتر میلان را به نوار های ساده برگرداند اما دارای نوار های زیگ زاگی خواهد بود . این پیراهن به طور سنتی ، مشکی و آبی خواهد بود . به طور کلی ظاهری شبیه به پیراهن فصل ۱۱-۲۰۱۰ دارد . به این دلیل از این طراحی در نظر گرفته شده تا ادای احترامی باشد به تیم و بازیکنان آن دوره اینتر میلان .

کیت دوم

پیراهن جدید دوم اینتر میلان عمدتاً سفید رنگ و الگویی مشخص شده در رنگ های اصلی آبی و سیاه است . این طراحی جلوه خاصی به آرم های حامی و تبلیغاتی می بخشد . همچنین نیمه از یقه ی پیراهن آبی و نیمه ی دیگر آن سیاه خواهد بود .

کیت سوم

تفاوت های قابل توجه در پیراهن سوم اینتر سایه خاکستری استفاده شده و یقه ی آن است . پیراهن سوم اینتر میلان برای فصل آینده به زیبایی ادای احترامی است به پیراهن سوم فصل ۹۸-۱۹۹۷ که توسط رونالدو محبوب شده است اگر چه خیلی فاصله زیادی با آن پیراهن ندارد . این پیراهن به سختی می‌تواند متفاوت تر باشد و وفادارانه از نماد های خاکستری و سیاه آن فصل را  باز آفرینی‌ می کند . این پیراهن میتواند تبلیغات اسپانسر و نشان های موجود در پیراهن را با رنگ زرد نمایش دهد .

نظر شما راجب طراحی کیت های اینتر برای فصل آینده ؟

قبلی «
بعدی »

نویسنده ورزشی در اسپورتتو و فوتبال پلاس و پایگاه خبری ورزش بانوان (خبرگزاری درنا|IWSPORTS) /روزنامه نگار و خبرنگار نشریه قهرمانان / محصل رشته ی ریاضی و فیزیک

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.