جدیدترین مطالب

بازگشت دوباره هیجان ، جنجال و حاشیه

از امشب ضربان قلب تمام مردم ایران به بالاترین سطح خود خواهد رسید،به هر حال از هرچه بگذریم سخن لیگ ایران از تمام لیگ های جهان خوشتر است. شاید تلعق خاطر و عرق ملی و شاید هیجان و اضطراب است که باعث میشود هیچ لیگی برای ما لیگ خلیج فارس نشود.

بالاخره هفته قبل زنگ پایان کرونا در فوتبال ایران زده شد و فولاد و استقلال در اهوازی که هنوز در شرایط قرمز به سر میبرد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغازگر ادامه لیگ شدند. مطابق انتظار بازی همه چیز را در خود جای داده بود. گل زود هنگام،کارتهای زرد و قرمز، جنجال داوری و هرآنچه که شاید در سایر لیگها یک فصل باید انتظار آن‌را بکشیم.
به هر حال در پایان بازی این فولاد بود که موفق شد استقلال ۹نفره را شکست دهد تا وضعیت خودش را در جدول رده بندی برای کسب سهمیه آسیایی بهبود ببخشد.

اما امشب نیم دیگر ایران منتظر است تا قهرمان ۳ساله و پادشاه بلامنازع سالهای اخیر فوتبال ایران از راه برسد و دلتنگی آنها هم پایان یابد تا سوار بر پیکان خوشبختی باقی مسیر قهرمانی را هم طی کنند.

تراکتور شاکی از آغاز لیگ در غیاب کاپیتانهای ملی پوش خود به مصاف نساجی سراسر انگیزه، تحت هدایت محمود فکری میرود. شهر خودرو در مقابل ذوب آهن، نفت آبادان در مقابل پارس جنوبی، شاهین در مقابل نفت مسجد سلیمان، سپاهان در مقابل گل‌گهر، فولاد در مقابل ماشین سازی و در نهایت استقلال در مقابل سایپا سایر بازیهای اولین هفته پساکرونای فوتبال ایران را تشکیل میدهند.

باید منتظر باشیم تا ببینیم که پرسپولیس موفق به پوکر در لیگ میشود یا اینکه لیگ ایران آبستن اتفاقات عجیب دیگری خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.