اهانت نژادپرستانه کارشناس ایتالیایی به لوکاکو در برنامه زنده تلویزیونی

در حالی که هنوز مدت زیادی از حملات نژادپرستانه هواداران کالیاری به مهاجم تیم فوتبال اینتر نمی‌‌گذرد، روملو لوکاکو بار دیگر و این بار به شیوه‌ای عجیب‌تر در ایتالیا هدف توهین‌های نژادپرستانه واقع شد.

 به نقل از نشریه دیلی‌میل، اینطور که به نظر می‌رسد روملو لوکاکو باید خودش را برای جنگی طولانی و طاقت‌فرسا با نژادپرستی در ایتالیا آماده کند.

دو هفته پیش بود که او با اینتر به خانه کالیاری رفت و در آنجا هدف شعارهای نژادپرستانه هواداران تیم منطقه سیسیلی واقع شد. روز گذشته (یکشنبه) اما او دوباره هدف نژادپرستی واقع شد و این بار به شیوه‌ای بسیار عجیب‌تر و زننده‌تر و در یک برنامه تلویزیونی.

لوکاکو تابستان امسال از منچستریونایتد به اینتر پیوست و فصل جاری کالچو را هم خوب آغاز کرده است. به همین دلیل روز گذشته عملکرد او در برنامه‌های شبکه «تاپ‌کالچو ۲۴» ایتالیا مورد بررسی قرار گرفت، جایی که کارشناس میهمان برنامه، «لوچانو پاسیرانی» با یک اظهارنظر ناشایست جنجال‌آفرین شد. او در برنامه زنده تلویزیونی درباره مهاجم سابق منچستریونایتد گفت: اگر شما بخواهید به صورت تن به تن با لوکاکو وارد نبرد فیزیکی شوید، کارتان تمام است و قطعاً نقش بر زمین خواهید شد، مگر اینکه به او ۱۰ تا موز بدهید بخورد تا در امان باشید.

بلافاصله پس از اظهارنظر جنجال‌آفرین پاسیرانی، کارگردان برنامه «فابیو راوتزانی» روی آنتن رفت تا بابت اظهارات نژادپرستانه کارشناس دعوت شده عذرخواهی کند. او سپس تأکید کرد که دیگر هرگز به پاسیرانی اجازه نخواهد داد که در این برنامه شرکت کند.

اگرچه پاسیرانی هم بعد از این ماجرا بابت اظهاراتش عذرخواهی کرد اما این کار او باعث نشد از سیل انتقادات افرادی که توهین او به لوکاکو را دیده بودند در امان بماند.

قبلی «
بعدی »

نویسنده فوتبال پلاس طراح گرافیکی
  • instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.