جدیدترین مطالب

امید محرک منچسترِ سولسشر

وقتی یک یونایتدی میبیند در دو سه سال اخیر همواره منچسترسیتی و لیورپول قدرت های بی رقیب فوتبال انگلیس بودند و هنگامی که خبر اضافه شدن ستاره هایی مثل حکیم زیاش و تیمو ورنر به جمع آبی های لندن می‌شنود،ممکن است فکر کنیم که او دلسرد میشود،اما تنها کافیه پنج دقیقه پایانی شب دراماتیک نیوکمپ یعنی فینال لیگ قهرمانان اروپا سال ۱۹۹۹ را  ببینیم تا بفهمیم امید در ماهیت شیاطین سرخ است.

یونایتدی ها در این سال ها امید را به رغم ضرباتی که با دیوید مویس،فن خال و آقای خاص خوردند حفظ کردند. البته امید فعلی منچستر یونایتد تنها بخاطر ژنتیکشون نیست بلکه منچستر مدل سولسشر پر از جوان های با استعداد و آینده دار هستش، یک یونایتدی شاید تا فصل پیش بخاطر نداشتن دفاع راستی مثل آرنولد و هافبکی در کلاس دیبروینه غبطه میخورد اما ارون وان بیساکا و برونو فرناندز این حسرت را به کل نابود کردند. از نقاط قوت اصلی منچستریونایتد در حال حاضر ترافیک و رقابت سختی هست که در خط میانی این تیم دیده میشود. پوگبا،ماتیچ،فرناندز،مک تومینای و فرد. این اسامی اوله وادار کردند که بین خوب و خوب تر دست به انتخاب بزند و هواداران قطعا این رقابت دوست دارند. پوگبا بعد از اینکه از تاریکی دوران مورینیو نجات پیدا کرد و در منچستر ماندگار شد، مصدومیت سخت از ناحیه مچ پا گریبانش را گرفت و پس از ماه ها مقابل تاتنهام به میادین برگشت، نمانیا ماتیچ فصل را خیلی خوب اغاز نکرد اما حالا از مهره های کلیدی تیم به خصوص در فاز تدافعی به شمار می آمد، فرناندز پرتغالی در اسپورتینگ لیسبون روز های درخشانی سپری کرد و در ژانویه به جمع شیاطین سرخ پیوست،برونو عملکرد فوق العاده تا به اینجای کار داشته است و همه دیگه اورا به چشم یک هافبک قهار میبینند، مک تامینی هم یکی از آن جوان های مستعد و آینده دار یونایتدی ها است و فرد که در انتهای فصل گذشته بسیاری از هواداران منچستر اعتقاد داشتند او بازیکنی در حد و اندازه این تیم نیست در فصلی که گذشت قطعا یکی از بهترین و با ثبات ترین بازیکنان آوردگاه الدترافورد بوده است.


ستاره ها در پست های دیگه هم در تیم به چشم میخورند، گمانه زنی های انتقال جیدون سانچو هم هر روز به گوش میرسد، البته نفراتی مثل لینگارد و پریرا هم همچنان هستند. به هر ترتیب قرمز های منچستر بازار نقل و انتقالات فوق العاده مهمی را در پیش دارند تا بتوانند در فصل بعد علاوه بر بیگ سیکس قدرت دلبری در برابر تمام تیم هارا داشته باشند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.