اختصاصی فوتبال پلاس / فرهاد مجیدی تحت هرشرایطی فصل آینده، مربی استقلال خواهد ماند

فرهاد مجیدی

یکی از بحث های مهم هفته های گذشته درمورد ماندن یا رفتن فرهاد مجیدی بود.

با این وجود که استقلالی ها شب گذشته برابر سپاهان به یک پیروزی بزرگ رسیدند، هفته ها نتایج سینوس واری را تجربه کردند. با این حال از همین حالا هم باید فرهاد مجیدی را مربی فصل آینده آبی پوشان دانست.

اسم های بزرگ برای بازی با افکار عمومی

در این مدت بارها اتفاقی تکراری رخ داد؛ بازی با اسم های بزرگ و محبوب! هرگاه فشار روی مدیران استقلالی زیاد می شود، ناگهان اسم استراماچونی به میان می آید. کمی عقلانی که به قضیه نگاه می کنیم، موضوع برگشت استراماچونی چیزی شبیه به رویا است.

مرد ایتالیایی که دروغ های زیادی از مدیران استقلال شنید، بعید است بار دیگر پا به تهران بگذارد. از سویی باشگاهی که بدهی های زیادی داشته و همین حالا هم به زحمت پول بازیکنان خارجی خود را می پردازد، چگونه می خواهد دوباره استراماچونی را بازگرداند؟

استراماچونی هم که می داند جو عمومی به سمت او چرخیده، آیا فکر می کنید در این شرایط بازهم او با قیمتی که قبلا توافق کرده پا به تهران خواهد گذاشت؟

فرهاد، شاید تنها گزینه روی میز!

این جمله شاید کمی عجیب باشد اما دقیق تر که نگاه کنید مجیدی تنها گزینه روی میز است. هواداران استقلال دیگر نمی خواهند به سراغ اسم های مثل مظلومی و قلعه نویی بروند و از سویی هم مربیان جوان آن ها مثل منصوریان دیگر آن اعتبار سابق را ندارند.

گزینه های دیگری هم مثل محمود فکری که شایعاتی درمورد او به گوش می رسد وجود دارند اما بعید است فکری در این مقطع چنین ریسکی را انجام دهد.

خبرنگار فوتبال پلاس: مدیران به مجیدی تضمین ماندن داده اند!

از سویی آنطور که خبرنگار فوتبال پلاس گزارش داده، خبرها از داخل باشگاه ماندن مجیدی برای فصل آینده را تضمین شده می داند. گفته می شود فرهاد مجیدی اخیرا گفتگویی با سعادتمند داشته و مدیر آبی های تهرانی به مجیدی تضمین داده که او گزینه اول هیئت مدیره برای هدایت استقلال در فصل آینده است.

البته مشخص نیست این موضوع در این مقطع گفته شده تا تمرکز مجیدی فقط روی بعد فنی باشد یا واقعا نظر هیئت مدیره آبی ها چنین است.

 

قبلی «
بعدی »

سردبیر خبرگزاری فوتبال پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.