اختصاصی فوتبال پلاس | بررسی کیت های تاتنهام برای فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰

پیراهن طراحی شده برای فصل آینده تاتنهام ، چشم نوازتر و زیباتر نسبت به پیراهن این فصل تیم است . پیراهنی که توسط نایک طراحی شده است .

کیت اول 

رنگ اصلی این پیراهن ، بمانند همیشه سفید رنگ است اما این بار ، المان های تریم دریایی طوسی رنگی روی آن قرار گرفته است. یقه این پیراهن اما ، بی شباهت به یقه پیراهن بارسلونا برای فصل آینده نیست . در بخش آستین نیز ، طرحی نیمه سفید و نیمه آبی را مشاهده میکنیم .

 

کیت دوم 

رنگ کیت دوم سفید پوشان لندنی ، سبز تیره است و لوگو ها در آن با رنگ سفید و حاشیه مشکی طراحی شده است .در کناره های این پیراهن ، نواز زیگ زاگ صورتی و مشکی رنگی وجود دارد که تا پشت یقه نیز کشیده شده است .

کیت سوم 

پیراهن سوم تاتنهام ، برخلاف این فصل ، به رنگ آبی نخواهد بود و این لباس زرد رنگ می باشد . لوگو ها در این لباس به رنگ تیره آبی طراحی شده اند .همچنین ، لوگوها در این لباس در وسط قرار گرفته اند .

کیت چهارم 

برخی از تیمها در فصل آینده رقابت های اروپایی دارای کیت چهارم می باشد . نایک نیز برای تاتنهام نیز کیت چهارمی را طراحی کرده است . این پیراهن ، شباهت زیادی به طرح کفش ورزشی AIR MAX 95 نایک دارد . طرحی شامل گرادیانت طوسی و سفید با لوگوهایی به رنگ طلایی .

نظر شما راجب کیت های تاتنهام برای فصل جدید ؟

 

قبلی «
بعدی »

طراح گرافیک ، تدوینگر و عضو تحریریه فوتبال پلاس
  • instagram
  • telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.